Rezultati za kategoriju „Roze vino” (zlato)

Redni brojVinarijaSortaOcena
1. Janko Majorski Stara Pazova Roze 19.50
2. Podrum vina Podunavski Inđija Roze Milica 18.95
3. Podrum malih vinara Milenko Kotur Putinci Roze 18.90
4. Vinarija Tanasković Krušedol Prnjavor Hamburg 18.70
5. Đorđe Miškićević Irig Roze 18.60
6. Vinarija Sloboda Maradik Roze 18.60
7. Vinarija Odrovački Rivica Roze 18.60



Rezultati za kategoriju Roze vino” (srebro)

Redni brojVinarijaSortaOcena
1. Vinarija Avakumović Vrdnik Roze 18.30
2. Nikola Avramović Neradin Roze 17.20
3. Vinarija Vinartos Bečej Roze 17.00
4. Zoran Petrović Rivica Roze 17.00
5. Podrum malih vinara Putinci Putinci Roze 16.80
6. Vinarija Sloboda Maradik Roze kasna berba 16.80
7. Novica Miljković Sremski Karlovci Roze 16.80
8. Stevica Subotić Pavlovci Roze 16.70



Rezultati za kategoriju „Roze vino” (bronza)

Redni brojVinarijaSortaOcena
1. Miroslav Gligorić Mandjelos Roze 16.40
2. Udruženje Despotovac Berkasovo Roze 16.00
3. Jaroslava Svetlik Krušedol Prnjavor Roze 16.00
4. Jovan Ćirić Rivica Roze 15.70
5. Biljana Mitrović Berkasovo Roze 15.50
6. Ilija Anđić Ruma Roze 15.50
7. Vinarija Odrovački Rivica Roze 15.50
8. Bojan Petričević Rivica Roze 15.20
9. Vinarija Vojnović Begeč Roze Lahor 15.20
10. Vučenović Radovan Stejanovci Roze 15.10
11. Udruženje Despotovac Berkasovo Roze 15.00
12. Sava Kiuk Ruma Roze 15.00
13. Đura Mulaj Irig Roze 15.00
14. Dejan Filipović Ruma Roze 15.00
15. Vladimir Tot Stara Pazova Roze 15.00
16. Vladimir Vukadinović Mladenovac Roze 15.00
17. Zoran Maletić Kraljevci Roze 15.00
18. Sasa Zukanovic Ruma Roze 15.00



Rezultati za kategoriju „Roze vino” (zahvalnice)

Redni brojVinarijaSortaOcena
1. Vinarija Zelena Dolina Čerević Roze 14.00
2. Vinarija Tadić Neradin Roze 14.00
3. Kosta Stanković Sremski Mihaljevci Roze 14.00
4. Uroš Miščević Divoš Roze 14.00
5. Grujić Jovan Neradin Roze 14.00
6. Nikola Krečković Stejanovci Roze 14.00
7. Vinarija Stabarka Čerević Roze 14.00
8. Sava Tomić Ruma Roze 14.00
9. Podrum Živković Grabovo Roze 14.00
10. Vinarija Stanković Novi Karlovci Roze 14.00
11. Lazar Jankulović Jazak Roze 14.00
12. Porodični podrum Nikolić Inđija Roze 14.00
13. Dragutin Ćirić Rivica Roze 14.00
14. Vinarija Divin Divoš Frankovka 14.00
15. Podrum Čolaković Dobanovci Roze 14.00
16. Radoslav Ćirić Rivica Roze 14.00
17. Vinarija Petković-Latin Pećinci Roze 14.00
18. Dušan Stanković Golubinci Roze 14.00
19. Lisov podrum Maradik Roze 14.00
20. Goran Popović Mala Remeta Roze 14.00
21. Stevan Puzić Rivica Roze 14.00
22. Đorđe Antonijević Rivica Roze 14.00
23. Vinarija Akuminkum Stari Slankamen Roze 14.00
24. Dražan Đapić Ruma Roze 14.00



Честитамо на оствареним резултатима!