Rezultati za kategoriju „Crveno vino” (zlato)

Redni brojVinarijaSortaOcena
1. Radoja Kontić Inđija Merlo 19.50
2. Vinarija Probus Veliki Radinci Kuve 19.30
3. Vinarija Aven Inđija Kaberne sovinjon 18.70
4. Lazar Jankulović Jazak Frankovka 18.60



Rezultati za kategoriju Crveno vino” (srebro)

Redni brojVinarijaSortaOcena
1. Lisov podrum Maradik Lisovo crveno 18.50
2. Vinarija Odrovački Rivica Vranac 2021 18.50
3. Vinarija Tadić Neradin Merlo 18.50
4. Vinarija Tanasković Krušedol Prnjavor Merlo 18.50
5. Pavle Avramović Neradin Hamburg 18.20
6. Radoja Kontić Inđija Kaberne sovinjon 18.00
7. Darko Koruga Bački Jarak Merlo 18.00
8. Vinarija Sve po starom Zrenjanin Kaberne sovinjon 17.80
9. Pera Vuković Stejanovci Kuve 17.70
10. Podrum Milivojević Inđija Kaberne sovinjon 17.60
11. Janko Majorski Stara Pazova Merlo 17.60
12. Jovan Milošević Irig Kuve 17.50
13. Mudrić Dejan Putinci Kaberne 17.50
14. Irina & Borko Bački Jarak Moskva 17.50
15. Vinarija Divin Divoš Crveno vino 17.50
16. Nikola Smudić Sremski Karlovci Crveno vino 17.50
17. Raletov Podrum Inđija Merlo 17.50
18. Podrum vina Podunavski Inđija Kaberne frank 17.20
19. Vinarija Pastornjicki Erdevik Kaberne sovinjon 17.00
20. Vinarija Petković-Latin Pećinci Merlo 17.00
21. Vinarija Vojnović Begeč Kaberne sovinjon 17.00
22. Vladimir Vukadinović Mladenovac Merlo 2020 17.00
23. Vinarija Gavrić Ratari Kaberne 17.00
24. Vinarija Odrovački Rivica Kuve 17.00
25. Milan Tešić Jazak Pino noar 16.90
26. Vinska kuća Đorđević Mala Moštanica Kuve 16.90
27. Vinarija Stanković Novi Karlovci Tamjanika 16.70
28. Goran Popović Mala Remeta Crveno vino 16.70
29. Lazar Karan Putinci Frankovka 16.70
30. Vinarija Vojnović Begeč Puna jedra 2019 16.60



Rezultati za kategoriju „Crveno vino” (bronza)

Redni brojVinarijaSortaOcena
1. Vinarija Sve po starom Zrenjanin Kaberne sovinjon 16.50
2. Milenko Lukić Stejanovci Crveno vino 16.50
3. Podrum Knežević Inđija Merlo 16.20
4. Jovan Ćirić Rivica Crveno vino 16.10
5. Đorđe Tantović Vrdnik Vranac 16.10
6. Vinarija Gavrić Ratari Game 2021 16.00
7. Konoba Knežević Neđeljko Inđija Pino noar 2021 16.00
8. Vinarija Gavrić Ratari Merlo 2021 16.00
9. Duško Ćirić Rivica Probus 15.80
10. Nikola Krečković Stejanovci Crveno vino 15.70
11. Vinska kuća Đorđević Mala Moštanica Merlo 15.60
12. Dejan Filipović Ruma Kuve 15.60
13. Zoran Dotlić Irig Probus 15.60
14. Konoba Knežević Neđeljko Inđija Kaberne sovinjon 15.50
15. Jakov Tomić Ruma Frankovka 15.50
16. Vinarija Petković-Latin Pećinci Kaberne frank 15.50
17. Vinarija Sloboda Maradik Merlo 15.50
18. Ljubiša Tomašević Jakovo Vranac 15.50
19. Vinarija Akuminkum Stari Slankamen Širaz 15.50
20. Vinarija Petković-Latin Pećinci Kuve 15.50
21. Đorđe Petković Krčedin Kaberne sovinjon 15.50
22. Teodora Stupar Ruma Kuve 15.40
23. Dušan Bekut Krušedol Prnjavor Crveno vino 15.40
24. Katica Andrić Manđelos AS Srema 88 15.40
25. Vinarija Stabarka Čerević Portogizer 15.40
26. Stanislav Krestić Ruma Merlo 15.30
27. Vinarija Zelena Dolina Čerević Portogizer 15.20
28. Vinarija Gavrić Ratari Game 2019 15.10
29. Nikola Katić Inđija Kuve 15.10
30. Jasmina Ćirić Rivica Vranac 15.10
31. Branislav Ćosić Rivica Vranac 15.10
32. Nikola Puzić Rivica Strovalin pesma 15.10
33. Ilija Anđić Ruma Vranac i Hamburg 15.10
34. Đorđe Karić Jakovo Merlo 15.00
35. Zoran Petrović Rivica Vranac 15.00
36. Momčilo Katić Inđija Zečija krv 15.00
37. Podrum Zeljajić Stejanovci Ferma 15.00
38. Svetozar Antonijević Rivica Vranac 15.00
39. Vinarija Gavrić Ratari Game 2020 15.00
40. Đura Mulaj Irig Moćna berba 15.00
41. Vinarija Gavrić Ratari Kaberne 2021 15.00
42. Vladimir Pajić Rivica Crveno 15.00
43. Podrum Pogled Irig Razvod braka 15.00
44. Konoba Knežević Neđeljko Inđija Pino noar 2022 15.00
45. Dušan Todorović Irig Kuve 15.00
46. Đorđe Antonijević Rivica Kuve 15.00



Rezultati za kategoriju „Crveno vino” (zahvalnice)

Redni brojVinarijaSortaOcena
1. Podrum Živković Grabovo Merlo 14.00
2. Siniša Kobiljac Putinci Frankovka 14.00
3. Stevica Subotić Pavlovci Vranac 14.00
4. Radovan Marčetić Mali Radinci Kuve 14.00
5. Mitar Mojić Mandjelos Kaberne sovinjon 14.00
6. Lazar Klještanović Ruma Kaberne 14.00
7. Grujić Jovan Neradin Crveno vino 14.00
8. Novica Miljković Sremski Karlovci Kaberne sovinjon 14.00
9. Đorđe Antonijević Rivica Prokupac 14.00
10. Lazar Babić Putinci Crveno vino 14.00
11. Dejan Filipović Ruma Merlo 14.00
12. Vinarija Avakumović Vrdnik Valdov 14.00
13. Sasa Zukanovic Ruma Kuve 14.00
14. Goran Popović Mala Remeta Crveno vino 14.00
15. Pera Vuković Stejanovci Kuve 14.00
16. Dušan Stanković Golubinci Revolucion 14.00
17. Radomir Baća Boškan Prnjavor Crveno vino 14.00
18. Biljana Popović Jovanović Stejanovci Probus 14.00
19. Dmitar i Aleksandar Filipović Putinci Crveno vino 14.00
20. Podrum Pogled Irig Crveno vino 14.00
21. Mirko Činčurak Ljuba Merlo 14.00



Честитамо на оствареним резултатима!