Rezultati za kategoriju „Roze vino” (zlato)

Redni brojVinarijaSortaOcena
1. Vinarija Tadic Neradin Roze 19.43
2. Aleksandar Batalo Beška Roze 19.13
3. Vinarija Vojnović Begeč Roze 18.83
4. Vinarija Tanasković Krušedol Prnjavor Hamburg 18.60
5. Udruženje Despotovac Berkasovo Roze 18.53



Rezultati za kategoriju Roze vino” (srebro)

Redni brojVinarijaSortaOcena
1. Podrum Podunavski Inđija Milica 18.33
2. Milan Tešić Jazak Roze 18.16
3. Podrum Sloboda Maradik Roze 18.10
4. Đura Mulaj Irig Rozika 18.00
5. Vinarija Odrovački Rivica Roze 18.00
6. Đorđe Vukajlović Vrdnik Muški Roze 17.93
7. Sava Šućin Irig Hamburg 17.90
8. Langov Podrum Inđija Roze 17.90
9. Đorđe Niškićević Irig Roze 17.76
10. Vinarija Avakumović Vrdnik Vera Roze 17.63
11. Podrum Sloboda Maradik Majin Roze 17.63
12. Đorđe Avramović Neradin Hamburg 17.23
13. Zoran Dotlić Irig Merlo 17.00
14. Jovan Ćirić Rivica Roze 17.00
15. Macura Produkt Stari Slankamen Roze 17.00



Rezultati za kategoriju „Roze vino” (bronza)

Redni brojVinarijaSortaOcena
1. Novica Miljković Sremski Karlovci Poluslatko vino 16.46
2. Vinarija Pastornjicki Erdevik Roze 16.10
3. Đorđe Bojčić Irig Razvod braka 16.03
4. Dušan Avramović Neradin Hamburg 16.00
5. Pavle Avramović Neradin Rumenka 16.00
6. Vinarija Petković-Latin Pećinci Roze 16.00
7. Podrum Čolaković Dobanovci Roze 15.93
8. Đorđe Vukajlović Vrdnik Damski Roze 15.93
9. Uroš Miščević Divoš Hamburg 15.80
10. Sava Kiuk Ruma Hamburg 15.66
11. Bojan Petričević Rivica Vorosovski Roze 15.50
12. Porodični podrum Nikolić Inđija Roze Verka 15.23
13. Petar Ćirić Rivica Roze 15.20
14. Milorad Klaparević Čortanovci Roze 15.00
15. Pop Ljubina vinarija Sremska Mitrovica Roze 15.00
16. Uroš Miščević Divoš Kosmopolita 15.00



Rezultati za kategoriju „Roze vino” (zahvalnice)

Redni brojVinarijaSortaOcena
1. Kosta Stanković Sremski Mihaljevci Roze 14.00
2. Grujić Jovan Neradin Roze 14.00
3. Dušan Stanković Golubinci Ruža vetrova 14.00
4. Mile Bokal Stejanovci Roze 14.00
5. Jovica Zeljajić Stejanovci Karakter 14.00
6. Lisov podrum Maradik Lisov Roze 14.00
7. Bojana Avramović Neradin Rozalija 14.00
8. Pavle Rudić Krušedol Prnjavor Hamburg 14.00



Честитамо на оствареним резултатима!