Rezultati za kategoriju „Crveno vino” (zlato)

Redni brojVinarijaSortaOcena
1. Vinarija Vojnović Begeč Kuve 18.80
2. Vladimir Vukadinović Mladenovac Merlo k. 2018 18.70
3. Vinarija Odrovački Rivica Vranac 18.60



Rezultati za kategoriju Crveno vino” (srebro)

Redni brojVinarijaSortaOcena
1. Vladimir Vukadinović Mladenovac Merlo 18.00
2. Vinarija Tanasković Krušedol Prnjavor Merlo 17.80
3. Vasilije Savić Jazak Kaberne sovinjon 17.80
4. Vinarija Tanasković Krušedol Prnjavor Barik Merlo 17.70
5. Vladimir Vukadinović Mladenovac Merlo k. 2020 17.70
6. Vinarija Petković-Latin Pećinci Merlot Latinov 17.63
7. Đorđe Petković Krčedin Kaberne sovinjon 17.63
8. Podrum Popović-Jovanović Stejanovci Probus 17.60
9. Macura Produkt Stari Slankamen Maserlan 17.60
10. Darko Koruga Bački Jarak Merlo 2021 17.60
11. Vinarija Aven Inđija Balans 17.60
12. Konoba Knežević Nedeljko Inđija Kaberne sovinjon 17.60
13. Marko Gagić Veternik Merlo 17.60
14. Siniša Kobiljac Putinci Vranac 17.50
15. Podrum Čolaković Dobanovci Merlo 17.50
16. Mitar Mojić Mandjelos Kaberne sovinjon 17.50
17. Podrum vina Podunavski Inđija Kaberne frank 17.50
18. MCC Vinarija MCCULLOCH WINES Erdevik Merlo-Malbek 17.50
19. Vinarija Petković-Latin Pećinci Kaberne frank 17.40
20. Đorđe Petković Krčedin Kaberne sovinjon 17.40
21. Vinarija Avakumović Vrdnik Valdov 17.40
22. Vinarija Tadic Neradin Merlo 17.40
23. Lazar Karan Putinci Merlo 17.40
24. Podrum Kontić Inđija Kaberne sovinjon 17.37
25. Vinarija Odrovački Rivica Kaberne 17.35
26. Podrum Sloboda Maradik Frankovka 17.33
27. Goran Popović Mala Remeta Kaberne sovinjon 17.30
28. Podrum vina Podunavski Inđija Lazar kupaža barik 17.30
29. Dejan Zeljajić Stejanovci Ferma 2021 17.30
30. Lazar Babić Putinci Kaberne sovinjon 17.30
31. Dejan Filipović Ruma Prokupac 17.30
32. Đura Mulaj Irig Merlo 17.20
33. Dmitar i Aleksandar Filipović Putinci Kuve 17.20
34. Branislav Stefanović Čortanovci Crvenka 17.20
35. Kuća vina Čobanović Petrovčić Bećarska tajna 17.15
36. Vinarija Vojnović Begeč Merlo 2020 17.10
37. Mudrić Dejan Putinci Kaberne sovinjon 17.10
38. Zoran Dotlić Irig Merlo 17.10
39. Sasa Zukanovic Ruma Kuve 17.10
40. Vinarija Pastornjicki Erdevik Kaberne sovinjon 17.10
41. Dušan Ćirić Rivica Merlo 17.00
42. Vinarija Petković-Latin Pećinci Crne dame 17.00
43. Podrum Milivojević Inđija Kaberne sovinjon 17.00
44. Podrum Sloboda Maradik Merlo 17.00
45. Jovan Mirković Čortanovci Pomrčina 16.95
46. Snežana Vojnović Bijeljina Kaberne 16.90
47. Đura Radulović Ruma Đukino crno 16.83
48. Radoslav Ćirić Rivica Vranac 16.80
49. Goran Popović Mala Remeta Kupaža 16.80
50. Dušan Bekut Krušedol Prnjavor Portogizer 16.80
51. Dragan Ćirić Rivica Vranac 16.80
52. Dušan Stanković Golubinci Revolucion 16.75
53. Radoslav Ilkić Vrdnik Crno 16.75
54. Dejan Filipović Ruma Pinot noar 16.70
55. Goran Đorđević Putinci Kupaža 16.70
56. Pera Vuković Čađa Stejanovci Kaberne 16.70
57. Borko Dragoljević Krčedin Kaberne sovinjon 16.70
58. Konoba Knežević Nedeljko Inđija Vranac 16.70
59. Porodično gazdinstvo Tadić Inđija Merlo 16.65
60. Jovan Ćirić Rivica Crveno 16.60
61. Rajko Babić Putinci Prokupac 16.60
62. Milenko Stupar Ruma Crveno 16.60



Rezultati za kategoriju „Crveno vino” (bronza)

Redni brojVinarijaSortaOcena
1. Vinarija Vojnović Begeč Crveno 16.50
2. Lazar Klještanović Ruma Crveno 16.50
3. Lisov podrum Maradik Lisovo crveno 16.50
4. Đorđe Karić Jakovo Merlo 16.45
5. Podrum Živković Grabovo Hamburg 16.35
6. Aleksandar Sič Irig Merlo 16.30
7. Đorđe Bojčić Irig Pogled 16.30
8. Sava Šućin Irig Kaberne Merlo 16.30
9. Vladimir Vukadinović Mladenovac Merlo k. 2021 16.25
10. Borivoj Vesković Grgurevci Portogizer 16.15
11. Jovica Zeljajić Stejanovci Temperament 16.10
12. Podrum Sloboda Maradik Majin merlo 16.10
13. Đorđe Avramović Neradin Kaberne 16.10
14. Milanko Vasić Rivica Kaberne 16.10
15. Snežana Vojnović Bijeljina Kupaža 16.10
16. Pavle Brkić Rivica Vranac 16.00
17. Nikola Katić Inđija Frankovka 15.70
18. Nikola Puzić Rivica Strovalin 15.64
19. Radovan Marčetić Mali Radinci Kuve 15.60
20. Pera Vuković Čađa Stejanovci Prokupac 15.40
21. Jovan Banovački Stejanovci Crveno 15.35
22. Zlatko Čvorkov Irig Crveno 15.30
23. Đorđe Vukajlović Vrdnik Kaberne 15.10
24. Kosta Stanković Sremski Mihaljevci Crveno 15.00
25. Vinarija Stanković Novi Karlovci Prokupac 15.00
26. Vučenović Radovan Stejanovci Crno 15.00



Rezultati za kategoriju „Crveno vino” (zahvalnice)

Redni brojVinarijaSortaOcena
1. Dušan Utvić Stejanovci Crno 14.80



Честитамо на оствареним резултатима!